English

Rozwiązania dla budynków mieszkalnych i biur

Oprawy LED COB MCR

Oprawy LED COB MCR

125 000 godzin, 174lm/W...

Czytaj więcej
Modernizacja opraw oświetleniowych

Modernizacja

Twoje oprawy, nasza technologia

Czytaj więcej
Raster LED SMD

Raster LED SMD

Idealne rozwiązanie dla biura

Czytaj więcej

Oferujemy Państwu energooszczędne oprawy oświetleniowe wyposażone w źródła światła LED oraz mikrofalowy (radarowy) czujnik ruchu, do montażu na klatkach schodowych i korytarzach. Proponowana przez nas zmiana systemu oświetlenia korytarzy i klatek schodowych wpływa na trzy cechy związane z jego eksploatacją: koszty, bezpieczeństwo, usterkowość.

Przed podjęciem decyzji o zmianie systemu oświetlenia, proponujemy Państwu skorzystanie z naszych autorskich programów obliczeniowych. Na podstawie danych konkretnego budynku, liczby mieszkańców oraz dotychczasowego systemu oświetlenia, z dużą dokładnością przeprowadzimy symulację oszczędności energii elektrycznej oraz okres zwrotu inwestycji z uwzględnieniem zmiany cen energii.

Jeśli zamierzacie Państwo skorzystać z preferencyjnego kredytu na pokrycie kosztów inwestycji, wyliczymy Państwu okres kredytowania tak, aby w całości kredyt był spłacany ze środków zaoszczędzonych dzięki zmianie systemu oświetlenia.

W ofercie posiadamy oświetlenie przeznaczone dla biur, których instalacja odbywa się bez ingerencji w instalację elektryczną. Wykonujemy również nietypowe oświetlenie LED na indywidualne zamówienie (oświetlenie dekoracyjne, sterowanie oświetleniem, itp.), jak też oprawy "personalizowane" (indywidualnie dobierane wyposażenie opraw w wybranych przez klienta obudowach).

Koszty

Zużycie energii elektrycznej ulega znaczącemu zmniejszeniu. Zapalane są tylko oprawy w miejscu pojawienia się człowieka, a nie na całym korytarzu lub w całym pionie (zapraszamy do zapoznania się z naszymi wizualizacjami). Diody LED pobierają nawet dziesięciokrotnie mniej energii niż tradycyjne żarówki i świetlówki przy jednoczesnym wielokrotnie krótszym czasie pracy oprawy. Dzięki powyższym cechom zużycie energii maleje od kilkunastu do kilkudziesięciu razy w stosunku do systemu tradycyjnego.

Bezpieczeństwo

Oprawa włącza się automatycznie po wejściu na korytarz lub do klatki schodowej, wyjściu z mieszkania lub otworzeniu drzwi windy - znika problem błądzenia w ciemnościach po klatce schodowej lub szukania przycisku "światło". Dzięki bardzo długiej żywotności diod LED COB (ok. 125 000 godzin) ryzyko "spalenia" się źródła światła jest ograniczone do minimum.

Usterkowość

Stosowanie nowego systemu oświetlenia pozwala na eliminację przycisków "światło" zamontowanych na klatkach schodowych. Częste włączanie i wyłączanie źródeł LED w żaden sposób nie wpływa na ich żywotność (w przeciwieństwie do świetlówek) - maleje więc liczba wezwań konserwatora elektryka do uszkodzeń układu oświetleniowego.

Referencje

Referencje

Wybrane referencje przesłane nam przez Klientów używających produktów firmy Jatech.

Czytaj więcej
Mapa realizacji

Mapa realizacji

Mapa z oznaczonymi miastami, w których Klienci zaufali naszym produktom.

Czytaj więcej
Studium przypadku

Studium przypadku

Sprawdź ile zaoszczędzili nasi Klienci dzięki oprawom LED COB MCR.

Czytaj więcej
Poprzednia strona Wróć do góry