English

Oświetlenie dekoracyjne

Oferujemy również usługi z zakresu projektowania i wykonywania oœświetlenia ogrodowego, przestrzeni publicznych, a także zieleni przy firmach. Projekty dla naszej firmy wykonuje architekt krajobrazu, który analizuje teren pod kątem walorów estetycznych, dzięki czemu uzyskuje oryginalny i funkcjonalny efekt wykorzystując ośœwietlenie LED, które znajduje się w naszej ofercie. Zastosowanie oœświetlenia wzmaga poczucie harmonii i podkreœśla poszczególne elementy w oparciu o różną tonację barw.

Nasze wieloletnie obserwacje potwierdziły, że umiejętne oœświetlenie budynku i jego otoczenia stanowi istotny element wpływający na komfort mieszkańców danego budynku, a także ma korzystny wpływ na wymiar estetyczny i odbiór przestrzeni przez innych ludzi. Bardzo ważnym elementem jest podniesienie bezpieczeństwa (amerykańscy naukowcy dowiedli, że w budynkach gdzie została wprowadzona iluminacja œświetlna zmniejszyła się iloœść włamań).

Oprócz ważnej sfery estetycznej, istotną kwestią jest również oszczędnośœć energii, gdyż każdy nasz projekt zakłada uzyskanie satysfakcjonującego efektu, przy maksymalnym zmniejszeniu kosztów (maksymalnej oszczędnoœści energii).

Poprzednia strona Wróć do góry